Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Wozinsky gravitačný držiak telefónu do mriežky auta, čierny (WCHBK7)

Pokiaľ máte radi gravitačné držiaky telefónov do auta, tento model vás určite zaujme. Držiak Wozinsky WCHBK7 sa vyznačuje premysleným dizajnom, ktorý vďaka háčikom, protišmykovým podložkám a kvalitným materiálom stabilizuje váš telefón a udrží ho aj na veľkých nerovnostiach. Vďaka gravitačnému pôsobeniu je možné držiak ovládať aj jednou rukou. Je pripevnené k vetraciemu otvoru, ktorý nebráni vodičovi vo výhľade na cestu.

Viac informácií ›

Skladom 4 ks Viac informácií › Objednávky do 29. 2. 16:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 4. 3.
10.47 € 8.65 € bez DPH
Kód produktu: P8855
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Wozinsky gravitačný držiak telefónu do mriežky auta, čierny (WCHBK7)
Wozinsky gravitačný…
10.47 €

Popis produktu

Špecifikácia:

 • Značka: Wozinsky
 • Model: WCHBK7
 • Spôsob montáže: na mriežku ventilátora
 • Kompatibilita: Všetky chytré telefóny s uhlopriečkou 4,7-6,9 palca.
 • Materiál: ABS, hliník
 • Rozmery: 31,92 x 110,4 x 104 mm
 • Hmotnosť: 60 g
 • Farba: čierna

Najdôležitejšie výhody gravitačného držiaka telefónu pre mriežku do auta Wozinsky WCHBK7:

 • Zaisťuje stabilitu a bezpečnosť telefónu. Má špeciálnu, päťbodovú konštrukciu a protišmykové podložky.
 • Dbá na pohodlie vodiča. Vďaka upevneniu do vetracieho otvoru a otáčaniu o 360 stupňov umožňuje nastaviť optimálny uhol pohľadu bez toho, aby bránil výhľadu na cestu.
 • Môžete ho ovládať aj jednou rukou. To je možné vďaka gravitačnému pôsobeniu rukoväte
 • Telefón môžete ľahko pripojiť na nabíjanie. Gravitačný držiak je kompatibilný so smartphonmi s uhlopriečkou 4,7-6,9 palca
 • Hodí sa do mnohých moderných automobilov. Má elegantný vzhľad a kompaktné rozmery

Stabilný a spoľahlivý gravitačný držiak telefónu

Bezpečnosť vášho zariadenia zaisťuje jedinečná konštrukcia držiaka Wozinsky WCHBK7. Po položení telefónu na držiak sa telefón oprie o päť stabilizačných bodov: dva v bočných háčikoch, dva na zadnom nosníku a jeden v základni. Vďaka tomuto systému si môžete byť istí, že smartfón z držiaka nevypadne ani na veľmi hrboľatých cestách.

Gravitačný držiak telefónu pre pohodlie vodiča

Držiak Wozinsky WCHBK7 sa pripevňuje na vetrací otvor pomocou malej a pohodlnej spony. Táto poloha umožňuje mať neustále výhľad na cestu. Okrem toho si pomôcku môžete nastaviť úplne podľa svojich potrieb. Má guľovú základňu, ktorá umožňuje otáčanie držiaka o 360 stupňov. To je skvelá funkcia, pokiaľ v jednom aute ide viac vodičov - najmä rôzne vysokých. Nastavte si optimálny uhol pohľadu pre navigáciu a môžete vyraziť!

Gravitačný držiak do auta pre väčšie pohodlie

Gravitačný držiak telefónu Wozinsky WCHBK7 je skvelou voľbou pre tých, ktorí majú radi jednoduché používanie. Tento gadget nepotrebuje žiadne tlačidlá ani mechanické svorky, aby pevne a stabilne držal váš telefón. Práve to zaisťuje gravitačné pôsobenie: čeľuste sa napínajú vďaka hmotnosti samotného zariadenia. Jediné, čo musíte urobiť, je vložiť telefón do držiaka. To je všetko!

Všestrannosť a praktickosť gravitačného držiaka telefónu

Wozinsky WCHBK7 je univerzálny držiak telefónu. Je kompatibilný so všetkými smartphonmi s uhlopriečkou 4,7-6,9 palca. Bez ohľadu na to, aký model telefónu máte, bude mu plne prispôsobený – držiak má okrem iného výrezy pre nabíjací kábel.

Elegantný gravitačný držiak telefónu

Držiak Wozinsky WCHBK7 má veľmi elegantný, minimalistický design. Určite sa bude hodiť k vzhľadu moderných automobilov. Má tmavú farbu a po zložení malé rozmery, vďaka ktorým nebude po pripevnení k ventilačnému otvoru vidieť.

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty