Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Typy skiel a ich rozmery

Klasická skla

 

1. Lacná skla bez ďalšieho popisku (cena od 2€ do 4€)

Ide o základnú ochranu mobilného telefónu. Tieto sklá sú vhodné pre kombináciu napr. S knížkovými obalmi. Medzi hlavnú výhodu týchto skiel patrí cena. Medzi nevýhodu potom, že tieto sklá pokrývajú iba rovnú časť displeja a po stranách môže u niektorých modelov vzniknúť 1 - 3 mm medzera. Nejedná sa o výrobnú vadu, ale vlastnosť týchto skiel. Prosíme počítajte s tým pred objednaním.


2. BlueStar a Swissten 2.5D

Tieto sklá majú rovnaké vlastnosti ako lacná skla, ale majú lepšiu kvalitu. BlueStar je značka Poľského výrobca, Swissten potom Českého výrobcu.

 

 

5D a Full Cover skla

Tieto skla je možné kombinovať so zadnými obaly.


1. Wozinsky a skla bez označenia

5D sklá sú už zakrivená a chráni celú prednú časť telefónu. Lepí sa po celej ploche a majú najlepší pomer cena / výkon.


2. ROAR

Sklá Roar sa vyrábajú v Južnej Koreii a jedná sa už o prémiová skla s veľmi dobrou kvalitou za rozumnú cenu.


3. Swissten

Sklá Swissten patrí medzi najpredávanejšie skla v SR a predáva je väčšina veľkých eshopov. Kvalitou sú porovnateľná so značkou Roar.


4. Spigen, ESR, Baseus, Nillkin

Najlepší skla z našej ponuky. Sú precízne spracovaná, krásne balená a veľmi dobre sa aplikujú. Značka Spigen potom patrí medzi najlepšie výrobcu mobilného príslušenstva na svete. Rozhodne odporúčame vyskúšať.


5. UV skla

Tieto sklá sa vyrábajú na telefóny, ktoré majú veľmi zahnutý displej (typicky Samsung S8, S9). Sklo sa lepia pomocou špeciálneho lepidla a vytvrdzuje sa priloženou UV lampou.

 

 

Hybridné skla a Hydrogélové fólie

Nejedná sa o klasickú fóliu, ako väčšina ľudí pozná z minulosti, ale prepracovaný produkt, ktorý už dnes dokáže ochrániť displej aj pri páde. Stále tieto produkty ale nie sú tak účinné ako tvrdené sklá. Medzi hlavné výhody ale patrí jednoduchá aplikácia a celkové pokrytie displeja. Sú k dispozícii aj na menej rozšírené telefóny, na ktoré sklá nie sú k dispozícii.