Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Forcell Regular držiak do auta na upevnenie do mriežky ventilátora

Držiak do auta Forcell Regular je praktické príslušenstvo, ktoré vám umožní pohodlne, bezpečne a spoľahlivo používať smartfón počas jazdy. Výsuvné svorky so širokým rozsahom rozstupu a montážou do mriežky chladiča umožňujú nastavenie podľa individuálnych potrieb.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 14. 6. 16:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 18. 6.
8.13 € 6.72 € bez DPH
Kód produktu: P11720
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Forcell Regular držiak do auta na upevnenie do mriežky ventilátora
Forcell Regular…
8.13 €

Popis produktu

Pevná opora

S držiakom Forcell budete mať svoj telefón počas každej cesty vždy po ruke. Pred jazdou alebo bezprostredne po nej vám výsuvné ramená s tlačidlom pomôžu telefón vložiť alebo vybrať. Odolná konštrukcia umožňuje upevniť zariadenie vo zvislej polohe - nabíjací port a vstup pre slúchadlá zostávajú bez prekážok, takže ich môžete vždy pohodlne používať. Robustné klipy udržujú smartfón stabilný aj pri dynamickej jazde, zatiaľ čo mäkký penový kryt chráni zariadenie pred poškriabaním.

Dobre padnúci

Vďaka rôznym možnostiam nastavenia si môžete kolísku ľahko prispôsobiť, čo sa vám bude hodiť, keď budete zdieľať jeden automobil s viacerými vodičmi. Rozteč ramien kolísky je dostatočne široká (38-107 mm), aby sa do nej zmestili smartfóny a navigácia všetkých veľkostí, zatiaľ čo sklopné spodné podpery zabraňujú náhodnému skĺznutiu zariadenia. Sledujte trasu, prezerajte oznámenia alebo prepínajte skladby na displeji svojho zariadenia v úplnom bezpečí pre vás aj vašich spolucestujúcich.

Jednoduchá inštalácia

Držiak je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a montuje sa do mriežky ventilácie, čím minimalizuje problémy s viditeľnosťou a zvyšuje tak bezpečnosť pri jazde. Robustné uchytenie zaisťuje, že aj na veľmi hrboľatých cestách zostane zariadenie na svojom mieste a nepoškodí sa.

Špecifikácia:

  • Farba: čierna
  • Upevnenie: mriežka ventilácie
  • Rozteč ramien: Rozteč: 38-107 mm

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty