Tech-Protect UltraBoost kábel USB-C, PD100W/5A, 0,25 m, sivý
Robustný kábel UltraBoost s dlhou životnosťou od značky Tech-Protect, ktorý vám umožní okamžite a predovšetkým bezpečne nabíjať všetky zariadenia s konektorom USB-C. Kábel ponúka možnosť doplnenia energie až 100 W v štandarde Power Delivery. Použitá funkcia rýchleho nabíjania nespôsobuje preťaženie ani prehriatie a použitý ohňovzdorný materiál ďalej ochráni príslušenstvo počas používania.
Viac informácií ›
Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect…
Popis produktu
Vlastnosti:
  • 100% originál
  • Balené v originálnom obale
  • Precízne vyrobené
  • Maximálny nabíjací prúd: 5A
  • Technológia dodávky energie: 100 W
  • Funkcia rýchleho nabíjania
  • Vyznačuje sa robustnou konštrukciou
  • Štandardný konektor: USB-C
  • Dĺžka: 25 cm
V balení:
  • 1x kábel Tech-Protect UltraBoost
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Doprava zadarmo
ER POWER Duálny kábel USB-C - USB-C / Lightning MFi 2 m, biely
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
BlueStar kábel USB-C - USB-C 1 m, 60W, biely
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Acefast kábel (C24-03) USB-C - USB-C, 60 W, 1,2 m, biely
našimi zákazníkmi
94%