Tech-Protect UltraBoost DNA kábel USB-C, PD100W/5A, 2m, sivý
Viac informácií ›
Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect…
Popis produktu
Kľúčové vlastnosti:
  • Bleskové nabíjanie: Podpora technológie 100W Power Delivery a nabíjací prúd až 5A zaručujú neuveriteľnú rýchlosť nabíjania aj prenosu dát (až 480 Mb/s).
Technické špecifikácie:
  • Podpora rýchleho nabíjania a technológie Power Delivery (100 W).
  • Rýchlosť prenosu dát: 480 Mb/s.
  • Odolný nylonový povrch proti zamotaniu a poškodeniu.
  • Konektor: USB-C.
  • Dĺžka: 2 m.
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Dudao L9C kábel USB-C – USB-C, 65W, 2 m, čierny
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Wozinsky WKDDY2S kábel USB-B – USB-C, 2 m, čierny
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Dudao L3ST kábel USB-A - USB-C, 5A, 3 m, čierny
našimi zákazníkmi
94%