Tech-Protect UltraBoost DNA kábel USB-C, PD100W/5A, 0,5m, sivý
Viac informácií ›
Skladom 3 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect…
Popis produktu
Kľúčové vlastnosti:
  • Bleskové nabíjanie: Podpora technológie 100W Power Delivery a nabíjací prúd až 5A zaručujú neuveriteľnú rýchlosť nabíjania aj prenosu dát (až 480 Mb/s).
Technické špecifikácie:
  • Podpora rýchleho nabíjania a technológie Power Delivery (100 W).
  • Rýchlosť prenosu dát: 480 Mb/s.
  • Odolný nylonový povrch proti zamotaniu a poškodeniu.
  • Konektor: USB-C.
  • Dĺžka: 0,5 m.
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Dudao L9C kábel USB-C - USB-C, 65W, 2 m, biely
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
XO kábel NB-Q265B PD USB-C - USB-C, 1 m, čierny
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Maxlife kábel USB - USB-C, 2A, 3m, biely
Hoco X107 kábel USB-C - USB-C, 3A 60W, 1 m, biely
Maxlife kábel MXUC-09 USB - USB-C, 3A, 2 m, čierny
Hoco X90 kábel USB-C - USB-C, 3A 60W, 1 m, čierny
Acefast kábel (C24-03) USB-C - USB-C, 60 W, 1,2 m, biely
našimi zákazníkmi
94%