Tech-Protect QI15W-A45 3v1 bezdrôtová nabíjačka MagSafe, čierna
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect QI15W…
Popis produktu
Štýlový dizajn a praktická modulárna konštrukcia
Inteligentná ochrana a efektívne nabíjanie
Prečo si vybrať Tech-Protect QI15W-A45?
  • Nabíjanie až troch zariadení súčasne
  • Rýchle bezdrôtové nabíjanie s výkonom 15W
  • Estetický a moderný dizajn
  • Bezpečné magnetické pripojenie
  • Kompaktné a modulárne prevedenie
Technické špecifikácie:
  • Vstupný prúd (USB-C): 9V/3A, 12V/2,5A
  • Výstup pre smartphone: 15W
  • Výstup pre hodinky: 3W
  • Výstup pre slúchadlá: 3W / 5W
  • Magnetická funkcia MagSafe (funguje iba priamo na telefón alebo obal s MagSafe)
  • Odporúčaný výkon sieťovej nabíjačky: minimálne 35W
Obsah balenia:
  • 1x nabíjačka Tech-Protect QI15W-A45
  • 1x kábel USB-C / USB-C (100 cm)
Doprava zadarmo
Bezdrôtová MagSafe 3v1 nabíjačka Qi2.2 25W, skladacia, čierna
Doprava zadarmo
Suritch 3v1 skladacia bezdrôtová nabíjacia stanica pre zariadenia Samsung, biela
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Tech-Protect QI15W-A32 3V1 MagSafe magnetická bezdrôtová nabíjačka, sivá
Yesido DS37 Bezdrôtová nabíjacia stanica, 25 W, čierna
Black Friday
4v1 Inteligentná bezdrôtová nabíjačka s LED osvetlením, Qi, čierna
MagSafe Qi2 držiak s bezdrôtovým nabíjaním na palubnú dosku auta, 15W, čierny
Tech-Protect QI2.2-25W-A48 3v1 bezdrôtová MagSafe nabíjačka, tmavošedá
Tech-Protect QI15W-C1 bezdrôtová nabíjačka 15W, biela
našimi zákazníkmi
94%