Tech-Protect QI15W-A31 3v1 Magnetická bezdrôtová nabíjačka MagSafe, čierna
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect QI15W…
Popis produktu
* Aby ste indukčnú nabíjačku využili naplno, odporúčame ju pripojiť k sieťovej nabíjačke s výstupným výkonom 35 W (V*A) alebo vyšším.
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Balené v originálnom obale
  • Kompatibilný so systémom MagSafe
  • Vstupný prúd USB-C: 9V/2A, 9V/3A
  • Výstupný výkon smartfónu: (max.) 15W
  • Výstupný výkon hodiniek: 3W
  • Výstupný výkon slúchadiel: 3W 5W
  • Kompaktný
  • Funkcia napájania troch zariadení súčasne
  • Funkcia napájania pre každé zariadenie zvlášť
Súprava obsahuje:
  • 1x nabíjačka Tech-Protect A31
  • 1x kábel USB-C / USB-C 100 cm
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Doprava zadarmo
Bezdrôtová MagSafe 3v1 nabíjačka Qi2.2 25W, skladacia, biela
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Maxlife 3v1 Bezdrôtová nabíjačka MXWC-03, 15W, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
Tech-Protect QI15W-A45 3v1 bezdrôtová nabíjačka MagSafe, biela
Dudao A11N 15W 3v1 indukčná nabíjačka, biela
Pomer cena/výkon
JP 4v1 bezdrôtová nabíjačka W01, čierna
Yesido DS40 Bezdrôtová nabíjacia stanica 3v1, Qi2.2, 25 W, čierna
našimi zákazníkmi
94%