Tech-Protect QI15W-A24 3v1 Magnetická bezdrôtová nabíjačka MagSafe, čierna
Viac informácií ›
Skladom 6 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect QI15W…
Popis produktu
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Balené v originálnom obale
  • Kompatibilný so systémom MagSafe
  • Vstupný prúd USB-C: 9V/2,66A
  • Výstupný výkon smartfónu: 15W
  • Výstupný výkon hodiniek: 3W
  • Výstupný výkon slúchadiel: 3W 5W
  • Modulárna konštrukcia
  • Funkcia napájania troch zariadení súčasne
  • Funkcia napájania pre každé zariadenie zvlášť
Súprava obsahuje:
  • 1x nabíjačka Tech-Protect A24
  • 1x kábel USB-C / USB-C 100 cm
* Ak chcete indukčnú nabíjačku využívať naplno, odporúčame ju pripojiť k sieťovej nabíjačke s výkonom 35 W (V*A) alebo vyšším.
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Doprava zadarmo
Acefast Nabíjacia stanica 6v1 (Z9), GaN, USB, USB-C, 80 W, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
Tech-Protect QI15W-A32 3V1 MagSafe magnetická bezdrôtová nabíjačka, sivá
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Bezdrôtová nabíjačka 3v1 pre Samsung, čierna
našimi zákazníkmi
94%