Tech-Protect QI15W-A29 3v1 Magnetická bezdrôtová nabíjačka MagSafe, čierna
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect QI15W…
Popis produktu
* Ak chcete indukčnú nabíjačku využívať naplno, odporúčame ju pripojiť k sieťovej nabíjačke s výstupným výkonom 35 W (V*A) alebo vyšším.
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Balené v originálnom obale
  • Materiál: hliník
  • Vstupný prúd USB-C: 9V/2A
  • Výstupný výkon smartfónu: 5W/7,5W/10W/15W
  • Výstupný výkon hodiniek: 3W
  • Výstupný výkon slúchadiel: 3W 3W
  • Funkcia napájania troch zariadení súčasne
  • Funkcia napájania pre každé zariadenie zvlášť
Súprava obsahuje:
  • 1x nabíjačka Tech-Protect A29
  • 1x kábel USB-A / USB-C 100 cm
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Maxlife 3v1 Bezdrôtová nabíjačka MXWC-03, 15W, čierna
Doprava zadarmo
Black Friday
4v1 Inteligentná bezdrôtová nabíjačka s LED osvetlením, Qi, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
3v1 Magnetická skladacia bezdrôtová nabíjačka, biela
Doprava zadarmo
Mcdodo Držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním (CH-0090), 15W, Qi2, čierny
Bezdrôtová nabíjačka 3v1 pre telefóny Samsung, 15W, čierna
našimi zákazníkmi
94%