Tech-Protect NCA65W-GAN 3-portová nabíjačka PD 65W / QC3.0, čierna
Objavte sieťovú nabíjačku Tech-Protect NCA65W-GAN, ktorá kombinuje modernú technológiu GaN (nitrid gália) s výkonom 65 W v elegantnom a kompaktnom prevedení. Vďaka trom univerzálnym portom môžete súčasne napájať notebook, smartphone i tablet – rýchlo, bezpečne a efektívne.
Viac informácií ›
Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 15. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect NCA65W…
Popis produktu
Kľúčové vlastnosti:
  • Maximálna flexibilita: dva porty USB-C s podporou Power Delivery až 65 W a jeden port USB-A s podporou Quick Charge 3.0 až 60 W. Ideálne pre moderné ultrabooky, MacBook Air i staršie zariadenia.
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Tech-Protect NC30W 3-portová nabíjačka, PD30W/QC3.0, biela
Skladom, v piatok 15. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
Swissten cestovný adaptér GaN USB-C + USB, 45W, biely
Skladom, v piatok 15. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
Swissten cestovný adaptér GaN USB-C + USB, 65W, biely
Dudao A27P nabíjačka USB-C, 30W PD GaN, biela
Blavec nabíjačka BC-7, GaN4, PD QC 45W 3A, USB-C, čierna
BlueStar Slim adaptér USB-C + USB-A, GaN, 25W, čierny
Swissten sieťový adaptér GaN 1x USB-C 65W, Power Delivery, biely
ER POWER Mini nabíjačka 2x USB-C, 65W, GaN
Tech-Protect C20W 2-portová nabíjačka, PD20W/QC3.0, biela
Overené
našimi zákazníkmi
94%