Tech-Protect NCA65W-GAN 3-portová nabíjačka PD 65W / QC3.0, biela
Objavte sieťovú nabíjačku Tech-Protect NCA65W-GAN, ktorá kombinuje modernú technológiu GaN (nitrid gália) s výkonom 65 W v elegantnom a kompaktnom prevedení. Vďaka trom univerzálnym portom môžete súčasne napájať notebook, smartphone i tablet – rýchlo, bezpečne a efektívne.
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect NCA65W…
Popis produktu
Kľúčové vlastnosti:
  • Maximálna flexibilita: dva porty USB-C s podporou Power Delivery až 65 W a jeden port USB-A s podporou Quick Charge 3.0 až 60 W. Ideálne pre moderné ultrabooky, MacBook Air i staršie zariadenia.
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Doprava zadarmo
Tech-Protect 4portová nabíjačka, PD 240W / QC3.0, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Dudao A28PEU nabíječka 2x USB-C, PD 45W GaN, černá
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Blavec nabíjačka BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, čierna
Dudao A28 nabíjačka USB-C, 45W GaN, biela
Doprava zadarmo
Acefast nabíjačka GaN 65W 3 porty (1x USB, 2x USB-C PD) UK plug, čierna (A44)
Tech-Protect DC240W-GAN 6-portová nabíjačka PD 240 W / QC3.0, čierna
Forcell F-Energy ultratenká nabíjačka VT-47, 2x USB-C + USB-A, 4A, 65W, sivá
našimi zákazníkmi
94%