Tech-Protect NCA45W-GAN 2-portová sieťová nabíjačka PD45W / QC 3.0 + kábel lightning, biela
Viac informácií ›
Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect NCA45W…
Popis produktu
Kľúčové vlastnosti:
  • Dva výstupy súčasne: USB-C Power Delivery 3.0 (45 W) a USB-A Quick Charge 3.0 (18 W).
  • Viacúrovňová ochrana: proti prepätiu, nadprúdu a prehrievaniu.
  • Pokročilá GaN technológia: vysoká účinnosť, nízka prevádzkova teplota a menšie rozmery.
  • Kompaktná a cestovná: ľahko sa zmestí do tašky či batoha, univerzálne vstupné napätie.
  • Odolné prevedenie: kvalitné materiály pre dlhú životnosť.
  • Súčasť balenia: 1m kábel USB-C / Lightning s výkonom 27 W.
Technické špecifikácie:
  • Porty: 1× USB-C PD 3.0 (max. 45 W), 1× USB-A QC 3.0 (max. 18 W)
  • Výstupný výkon: 45 W (USB-C), 18 W (USB-A)
  • Vstupné napätie: 100–240 V, 50/60 Hz
  • Technológia: GaN (nitrid gália)
  • Ochrany: prepätie, nadprúd, prehrievanie
  • Rozmery: kompaktné, vhodné na cestovanie
  • Kábel v balení: USB-C / Lightning, 1 m, výkon 27 W
Zobraziť celý popis
Overené
našimi zákazníkmi
94%