Tech-Protect NCA45W-GAN 2-portová sieťová nabíjačka PD45W / QC 3.0, čierna
Viac informácií ›
Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect NCA45W…
Popis produktu
Kľúčové vlastnosti:
  • Dva výstupy súčasne: USB-C Power Delivery 3.0 (45 W) a USB-A Quick Charge 3.0 (18 W).
  • Viacúrovňová ochrana: proti prepätiu, nadprúdu a prehriatiu.
  • Pokročilá GaN technológia: vysoká účinnosť, nízka prevádzkova teplota a menšie rozmery.
  • Kompaktná a cestovná: ľahko sa zmestí do tašky či batohu, univerzálne vstupné napätie.
  • Odolné prevedenie: kvalitné materiály pre dlhú životnosť.
Technické špecifikácie:
  • Porty: 1× USB-C PD 3.0 (max. 45 W), 1× USB-A QC 3.0 (max. 18 W)
  • Výstupný výkon: 45 W (USB-C), 18 W (USB-A)
  • Vstupné napätie: 100–240 V, 50/60 Hz
  • Technológia: GaN (nitrid gália)
  • Ochrany: prepätie, nadprúd, prehriatie
  • Rozmery: kompaktné, vhodné pre cestovanie
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
ER POWER Mini nabíjačka 2x USB-C, 36W, GaN
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Swissten Sieťový adaptér 12W 1x USB-C a 1x USB-A, biely
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Blavec nabíjačka BC-7, GaN4, PD QC 45W 3A, USB-C, čierna
Blavec nabíjačka BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, čierna
Dudao A28PEU nabíjačka 2x USB-C, PD 45W GaN, biela
Dudao A27Max nabíjačka USB-A + USB-C, 35W GaN, čierna
našimi zákazníkmi
94%