Tech-Protect NCA45W-GAN 2-portová sieťová nabíjačka PD45W / QC 3.0, biela
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect NCA45W…
Popis produktu
Kľúčové vlastnosti:
  • Dva výstupy súčasne: USB-C Power Delivery 3.0 (45 W) a USB-A Quick Charge 3.0 (18 W).
  • Viacúrovňová ochrana: proti prepätiu, nadprúdu a prehriatiu.
  • Pokročilá GaN technológia: vysoká účinnosť, nízka prevádzkova teplota a menšie rozmery.
  • Kompaktná a cestovná: ľahko sa zmestí do tašky či batohu, univerzálne vstupné napätie.
  • Odolné prevedenie: kvalitné materiály pre dlhú životnosť.
Technické špecifikácie:
  • Porty: 1× USB-C PD 3.0 (max. 45 W), 1× USB-A QC 3.0 (max. 18 W)
  • Výstupný výkon: 45 W (USB-C), 18 W (USB-A)
  • Vstupné napätie: 100–240 V, 50/60 Hz
  • Technológia: GaN (nitrid gália)
  • Ochrany: prepätie, nadprúd, prehriatie
  • Rozmery: kompaktné, vhodné pre cestovanie
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Doprava zadarmo
Swissten Sieťový adaptér GaN 2x USB-C 65W PD a 1x USB-A 18W QC, čierny
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
ER POWER Mini nabíjačka 2x USB-C, 65W, GaN
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Techsuit nabíjačka GaN 65W, USB + USB-C, čierna
Tech-Protect DC160W-GAN 6portová nabíjačka PD 160W / QC3.0, čierna
Hoco Sieťová nabíjačka N62 USB-C, PD QC 30W, čierna
Dudao A28 nabíjačka USB-C, 45W GaN, biela
Acefast nabíjačka GaN 65W 3 porty (1x USB, 2x USB-C PD) UK plug, čierna (A44)
našimi zákazníkmi
94%