Tech-Protect NC200W-GAN 4-portová nabíjačka, PD 200W / QC3.0, čierna
Objavte sieťovú nabíjačku Tech-Protect NC200W-GaN, ktorá prináša výkon 200 W v kompaktnom tele vďaka pokročilej technológii GaN (nitrid gália). Nabíjajte notebooky, tablety, smartfóny a ďalšie príslušenstvo súčasne – ideálne riešenie pre náročných používateľov i každodennú prácu s viacerými zariadeniami.
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect NC200W…
Popis produktu
Kľúčové vlastnosti:
  • Rýchle nabíjanie dvoch notebookov súčasne: Dva hlavné porty USB-C dodávajú až 100 W každý, port USB-C3 ponúka 65 W a USB-A až 60 W s podporou Super Charge.
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Doprava zadarmo
ER POWER Cestovná nabíjačka USB-C + USB-A, 67W, GaN
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
ER POWER Cestovná nabíjačka 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, biela
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Cuktech CUKAD653EUGR nabíjačka, 2x USB-C + USB-A, 65W, GaN, sivá
Adaptér Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W, čierna
BlueStar Slim adaptér 2x USB-C, GaN, 30W, čierny
BlueStar adaptér USB-C, 20W, čierny
Dudao A4EU nabíjačka USB-A, 2,1A, biela
Dudao A27 nabíjačka USB-C, 25W GaN, biela
našimi zákazníkmi
94%