Tech-Protect NC200W-GAN 4-portová nabíjačka, PD 200W / QC3.0, biela
Objavte sieťovú nabíjačku Tech-Protect NC200W-GaN, ktorá prináša výkon 200 W v kompaktnom tele vďaka pokročilej technológii GaN (nitrid gália). Nabíjajte notebooky, tablety, smartfóny a ďalšie príslušenstvo súčasne – ideálne riešenie pre náročných používateľov i každodennú prácu s viacerými zariadeniami.
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect NC200W…
Popis produktu
Kľúčové vlastnosti:
  • Rýchle nabíjanie dvoch notebookov súčasne: Dva hlavné porty USB-C dodávajú až 100 W každý, port USB-C3 ponúka 65 W a USB-A až 60 W s podporou Super Charge.
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Dudao A26TEU nabíjačka USB-A + USB-C, GaN 25W, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Dudao A28 nabíjačka USB-C, 45W GaN, biela
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
ER POWER Duálna GaN nabíjačka USB-C + USB-A, 30W, biela
Dudao A29 nabíjačka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, čierna
Doprava zadarmo
Tech-Protect NC200W-GAN 4-portová nabíjačka, PD 200W / QC3.0, čierna
Blavec nabíjačka BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, čierna
Maxlife adaptér MXTC-01 1x USB 2,1A, biely
BlueStar adaptér 2x USB-C, USB-A, 65W, čierny
Doprava zadarmo
ER POWER Mini nabíjačka 2x USB-C, 45W, GaN
našimi zákazníkmi
94%