Tech-Protect NC120W-GAN 4-portová nabíjačka PD 120W / QC3.0, biela
Objavte novú úroveň nabíjania s Tech-Protect NC120W-GAN, pokročilou sieťovou nabíjačkou s technológiou GaN (nitrid gália). Kompaktné rozmery a výkon až 120 W umožňujú súčasne napájať až štyri zariadenia – od smartfónov a tabletov po notebooky a herné konzoly.
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect NC120W…
Popis produktu
Klúčové vlastnosti:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maximálna všestrannosť pre všetky vaše zariadenia.
  • Ďalšie porty s výkonom až 30 W: ideálne pre smartfóny, slúchadlá a príslušenstvo.
  • Elegantný minimalistický dizajn: kompaktná a štýlová, skvelá doma aj na cestách.
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Acefast nabíjačka A106 GaN, 45W, 3 A, USB-C + USB, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Acefast nabíjačka (A65) USB-C, GaN, 20 W, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Tech-Protect C20W 2-portová nabíjačka, PD20W, biela
Acefast nabíjačka A102 GaN, PD 30W, USB-C, čierna
Doprava zadarmo
Tech-Protect NC200W-GAN 4-portová nabíjačka, PD 200W / QC3.0, čierna
Blavec nabíjačka BC-9, PD 20W 3A, USB-C, čierna
Borofone adaptér BN5 Jingrui - USB, QC 3.0, 18W, biela
našimi zákazníkmi
94%