Tech-Protect DC160W-GAN 6portová nabíjačka PD 160W / QC3.0, čierna
Už žiadny chaos s káblami a rôznymi nabíjačkami. Tech-Protect DC160W-GAN je výkonná stolná nabíjačka s technológiou GaN (nitrid gália), ktorá poskytuje celkom 160 W a umožňuje nabíjať notebooky, tablety, smartfóny, slúchadlá, inteligentné hodinky a ďalšie príslušenstvo – všetko z jedného miesta.
Viac informácií ›
Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect DC160W…
Popis produktu
Hlavné vlastnosti:
  • 6 nabíjacích portov: 4× USB-C a 2× USB-A pre maximálnu flexibilitu
  • Rýchle nabíjanie notebookov: hlavný port Type-C1 poskytuje až 100 W
  • Ďalšie porty Type-C: 3× 45 W pre tablety, smartfóny a ďalšie zariadenia
  • USB-A porty: 2× 12 W pre staršie zariadenia
  • Inteligentné rozdelenie výkonu: všetky porty môžu fungovať súčasne
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Dudao A26T nabíjačka USB-A + USB-C, GaN, 25W, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
ER POWER Duálna GaN nabíjačka USB-C + USB-A, 30W, biela
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
Tech-Protect NC140W-GAN 4-portová nabíjačka PD 140W / QC3.0, čierna
Dudao A26TEU nabíjačka USB-A + USB-C, GaN 25W, biela
Doprava zadarmo
Adaptér pre Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T typ, 85W, biely
Swissten Sieťový adaptér GaN 2x USB-C 65W PD a 1x USB-A 18W QC, čierny
Základ
OBAL:ME Cestovná nabíjačka USB-C 20W, čierna
Dudao A27 MaxC nabíjačka, 35W, GaN, čierna
našimi zákazníkmi
94%