Tech-Protect C30W 2-portová nabíjačka, PD30W/QC3.0, čierna
Viac informácií ›
Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect C30W 2…
Popis produktu
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Balené v originálnom obale
  • Kompatibilný so smartfónmi, tablety
  • Vyrobené z odolných materiálov
  • Rozsah vstupného napätia: 100-240V~50/60Hz, 0,8A
  • Výstupné napätie: USB-C: USB: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A (max. 30W).
  • Výstupné napätie: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (max. 18W)
  • Kompatibilný s iOS, Android
  • Inteligentné nabíjanie
  • Kompaktná veľkosť
Súprava obsahuje:
  • 1x sieťová nabíjačka Tech-Protect C30W
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Dudao A27P nabíjačka USB-C, 30W PD GaN, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
Tech-Protect NC120W-GAN 4-portová nabíjačka PD 120W / QC3.0, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
ER POWER Cestovná nabíjačka USB-C + USB-A, 67W, GaN
Acefast nabíjačka A102 GaN, PD 30W, USB-C, čierna
Adaptér pre Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T typ, 45W, biely
Dudao A30EU nabíjačka USB-A + USB-C, GaN, 30W, biela
Acefast nabíjačka (A65) USB-C, GaN, 20 W, čierna
Swissten CL adaptér PD, 2x USB-C, 30W, Nano, čierny
našimi zákazníkmi
94%