Tech-Protect C20W 2-portová nabíjačka, PD20W/QC3.0, čierna
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect C20W 2…
Popis produktu
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Balené v originálnom obale
  • Kompatibilný so smartfónmi, tablety
  • Vyrobené z odolných materiálov
  • Rozsah vstupného napätia: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Výstupné napätie: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Výstupné napätie: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Kompatibilný s iOS, Android
  • Inteligentné nabíjanie
  • Kompaktná veľkosť
Súprava obsahuje:
  • 1x sieťová nabíjačka Tech-Protect C20W
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Dudao A28 nabíjačka USB-C, 45W GaN, biela
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Joyroom JR-TCF02 Mini nabíjačka USB-C, 20W, PD, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
Acefast nabíjačka GaN 65W 3 porty (1x USB, 2x USB-C PD) UK plug, čierna (A44)
Doprava zadarmo
ER POWER Mini nabíjačka 2x USB-C, 45W, GaN
BlueStar Slim adaptér USB-C, GaN, 20W, čierny
Dudao L16AC Adaptér USB-C na USB, čierny
BlueStar adaptér USB-C, 20W, čierny
Dudao A28 nabíjačka USB-C, 45W GaN, čierna
Swissten Sieťový adaptér GaN 2x USB-C 65W PD a 1x USB-A 18W QC, čierny
našimi zákazníkmi
94%