Tech-Protect C20W 2-portová nabíjačka, PD20W/QC3.0, biela
Viac informácií ›
Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Tech-Protect C20W 2…
Popis produktu
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Balené v originálnom obale
  • Kompatibilný so smartfónmi, tablety
  • Vyrobené z odolných materiálov
  • Rozsah vstupného napätia: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Výstupné napätie: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Výstupné napätie: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Kompatibilný s iOS, Android
  • Inteligentné nabíjanie
  • Kompaktná veľkosť
Súprava obsahuje:
  • 1x sieťová nabíjačka Tech-Protect C20W
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Doprava zadarmo
Forcell F-Energy ultratenká nabíjačka VT-47, 2x USB-C + USB-A, 4A, 65W, sivá
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Dudao A27 nabíjačka USB-C, 25W GaN, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Doprava zadarmo
Forcell F-Energy E856 Univerzálny adaptér pre notebooky, 65W, čierny
ER POWER Cestovná nabíjačka USB-C + USB-A, 67W, GaN
Tech-Protect NC200W-GAN 4-portová nabíjačka, PD 200W / QC3.0, čierna
Dudao A27 MaxC nabíjačka, 35W, GaN, čierna
Dudao A26T nabíjačka USB-A + USB-C, GaN, 25W, biela
Dudao A27P nabíjačka USB-C, 30W PD GaN, čierna
Tech-Protect NC140W-GAN 4-portová nabíjačka PD 140W / QC3.0, biela
Dudao A27Max nabíjačka USB-A + USB-C, 35W GaN, čierna
našimi zákazníkmi
94%