Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Superfire T15 Kempingové svietidlo UV, 350lm, USB

Kompaktná kempingová lampa Supfire T15 je praktickým a multifunkčným pomocníkom, ktorý nájde uplatnenie ako doma, tak aj vonku. S piatimi režimami svietenia je plne prispôsobiteľná vašim aktuálnym potrebám. Vďaka integrovanému UV svetlu sa tiež stáva spoľahlivým spojencom v boji proti komárom. S pracovnou dobou až 300 minút a vstavanými magnetmi v základni je táto unikátna lampa plná výhod.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 3. 6.
23.31 € 19.26 € bez DPH
Kód produktu: P15011
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Superfire T15 Kempingové svietidlo UV, 350lm, USB
Superfire T15…
23.31 €

Popis produktu

Až 5 režimov svietenia

T15 vám ponúka až päť spôsobov osvetlenia, zahrňujúci predné svietidlo s dosvitom až 320 metrov, čo ho robí ideálnym ako výkonné svietidlo. Môžete si vybrať medzi silným, slabým alebo stroboskopickým osvetlením. Navyše lampa vydáva rovnomerné bočné svetlo, ktoré môže byť aj silné alebo slabé. Týmto spôsobom môžete ľahko prispôsobiť svetlo podľa svojich preferencií.

Výkonná batéria a ľahké nabíjanie

Lampa je vybavená vstavanou batériou 18650, ktorá poskytuje až 300 minút prevádzky na jedno nabitie. Nabíjanie je veľmi jednoduché - iba pripojíte lampa k štandardnému USB káblu. Stav nabíjania je indikovaný farbou svetla, červená signalizuje nabíjanie, zatiaľ čo modrá ukazuje, že je lampa plne nabitá.

Vaša zbraň proti komárom

Lampa je vybavená UV lampou, ktorá účinne eliminuje komáre. Svetlo priláka hmyz, ktorý je následne zabitý elektrickým záberom. Superfire T15 sa tak stáva vašim spoľahlivým spojencom v boji proti obťažujúcemu hmyzu. Túto funkciu si určite oceníte, najmä v letných večeroch, keď komáre sú na svojom vrchole.

Mimoriadne pohodlné používanie

Vďaka svojej kompaktnej hmotnosti iba 281 gramov je lampa mimoriadne prenosná a praktická. Možno ju ľahko použiť kdekoľvek je potrebná. K tomu prispievajú aj konštrukčné prvky, ako je špeciálny háčik na zavesenie na požadované miesto a magnetické prvky v základni, ktoré umožňujú stabilné umiestnenie na rôznych povrchoch.

Veľa možných situácií

Vďaka svojim vlastnostiam sa toto svietidlo osvedčí v rôznych situáciách. Môže slúžiť ako zdroj svetla pri kempovaní, praktická lampička na čítanie, účinné svietidlo a prostriedok na odpudzovanie hmyzu počas večerov strávených na balkóne, pri táboráku alebo pri vode. Ako využijete T15, záleží len na vás!

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty