Forcell Carbon Adaptér do auta 2x USB QC 3.0 18W, CC50-2A36W, čierny
Viac informácií ›
Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 15:00, predpokladané dodanie: u vás zajtra 14. 5.
Popis a parametre
Forcell Carbon…
Popis produktu
Každý port podporuje rýchle nabíjanie. Pomocou ktoréhokoľvek zo vstupov USB môžete nabíjať svoje zariadenia výkonom až 18 W s využitím technológie Quick Charge 3.0, takže môžete skrátiť dobu nabíjania svojich zariadení na cestách na minimum.
Výrobok je certifikovaný CE, RoHS, FCC.
Špecifikácia:
  • Materiál: PC
  • Výstup: USB 1/2: QC 3.0 3,6-6,5 V/3 A, 6,5-9 V/2 A, 9-12 V/1,5 A (18 W)
  • Celkový výkon: 36W
  • Funkcia: ochrana proti skratu, nadprúdová ochrana, prepäťová ochrana, ochrana proti prehriatiu
Zobraziť celý popis
Súvisiace produkty
Doprava zadarmo
Acefast autonabíjačka B5, 2x USB-C + USB, 101 W, čierna
Skladom, zajtra 14. 5. u vás
Porovnať
Forcell nabíjačka do auta 2x USB-C, USB-A, 65W, sivá
našimi zákazníkmi
94%