Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

BlueStar Ochranné tvrdené sklo, iPhone 13 Pro Max / 14 Plus

Tvrdené sklo Bluestar pre IPhone 13 Pro Max / 14 Plus, ktoré dokonale chráni displej vášho smartfónu predrozmazaním, poškriabaním alebo prasknutím. Zachováva citlivosť na dotyk. Balenie obsahuje súpravu na aplikáciu skla. Sklo pokrýva len plochú časť displeja. Pre maximálnu ochranu vám odporúčame zvážiť nákup skla 5D z našej ponuky.

  • Hrúbka: 0,33 mm
  • Tvrdosť: 9H

Viac informácií ›

Skladom 6 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 26. 6.
3.46 € 2.86 € bez DPH
Kód produktu: P5037
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
BlueStar Ochranné tvrdené sklo, iPhone 13 Pro Max / 14 Plus
BlueStar Ochranné…
3.46 €

Popis produktu

Tvrdené sklo BlueStar pre IPhone 13 Pro Max / 14 Plus

Chráňte svoj IPhone 13 Pro Max / 14 Plus tvrdeným sklom s tvrdosťou 9H a hrúbkou len 0,33 mm!

Nenechajte sa oklamať nízkou cenou, toto ochranné tvrdené sklo pre IPhone 13 Pro Max / 14 Plus je prémiovej kvality. Tvrdosť 9H nielenže dokonale chráni obrazovku Iphonu pred poškriabaním alebo rozbitím, ale poskytuje aj dokonalú čistotu obrazu, zachováva citlivosť dotyku a dokonale maskuje škrabance na displeji.

Žiadne odtlačky prstov

Tvrdené sklo pre IPhone 13 Pro Max / 14 Plus má špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá odpudzuje mastnotu a tuk.Displej vášho Iphonu bude zbavený odtlačkov prstov a nečistôt, ktoré na ňom bežne priľnú.

Tenké, ale silné

Napriek všetkým týmto skvelým vlastnostiam je ochranné tvrdené sklo pre iPhone 13 Pro Max veľmi tenké - iba 0,33 mm. To znamená, že ho na displeji smartfónu ani nepocítite.

*Obrázky slúžia len na informačné účely.

Aplikáciu môže spracovať ktokoľvek

Ďalšou veľkou výhodou tohto tvrdeného skla pre IPhone 13 Pro Max / 14 Plusje jeho veľmi jednoduchá aplikácia. Vďaka súprave aplikácií bude pripevnenie tvrdeného skla na displej smartfónu hračka.

Dokonalá priľnavosť

Na rozdiel od niektorých iných tvrdených skiel je celý povrch tvrdeného skla pre IPhone 13 Pro Max / 14 Plus pokrytý lepidlom, ktoré zaručuje absolútne dokonalú priľnavosť po celom povrchu tvrdeného skla. Nehrozí, že by sa okraje ochranného skla odlúpli alebo odlepili.

Obsah balenia:

  • 1x ochranné tvrdené sklo
  • 1x suchá handrička
  • 1x vlhčená utierka

Produkt je zaradený v kategóriách

Tvrdené sklá pre iPhone 14 Plus Tvrdené sklá a obaly pre iPhone 13 Pro Max

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty