Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 Tvrdené sklo

Tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5, ktoré dokonale chráni displej smartfónu pred rozmazaním, poškriabaním alebo prasknutím. Zachováva citlivosť na dotyk. Balenie obsahuje súpravu na aplikáciu skla. Sklo pokrýva len plochú časť displeja. Pre maximálnu ochranu vám odporúčame zvážiť nákup skla 5D z našej ponuky.

  • Hrúbka: 0,33 mm
  • Tvrdosť: 9H

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 19. 4.
2.92 € 2.41 € bez DPH
Kód produktu: P11134
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 Tvrdené sklo
Xiaomi Redmi Note…
2.92 €

Popis produktu

Tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5

Chráňte svoj Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 tvrdeným sklom s tvrdosťou 9H a hrúbkou len 0,33 mm!

Nenechajte sa oklamať nízkou cenou, toto ochranné tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 je prémiovej kvality. Tvrdosť 9H nielenže dokonale chráni obrazovku Xiaomi pred poškriabaním alebo rozbitím, ale poskytuje aj dokonalú čistotu obrazu, zachováva citlivosť dotyku a dokonale maskuje škrabance na obrazovke.

Žiadne odtlačky prstov

Tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 má špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá odpudzuje mastnotu a tuky. Displej vášho Xiaomi bude zbavený odtlačkov prstov a nečistôt, ktoré na ňom bežne priľnú.

Tenký, ale silný

Napriek všetkým týmto skvelým vlastnostiam je ochranné tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 veľmi tenké - iba 0,33 mm. To znamená, že ho na displeji smartfónu ani nepocítite.

Aplikáciu môže spracovať ktokoľvek

Ďalšou veľkou výhodou tohto tvrdeného skla pre Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 je jeho veľmi jednoduchá aplikácia. Vďaka súprave aplikácií bude pripevnenie tvrdeného skla na displej smartfónu hračka.

Dokonalá priľnavosť

Na rozdiel od niektorých iných tvrdených skiel je celý povrch tvrdeného skla pre Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 pokrytý lepidlom, ktoré zaručuje absolútne dokonalú priľnavosť po celom povrchu tvrdeného skla. Preto nehrozí, že by sa okraje ochranného skla odlúpli alebo odlepili.

Obsah balenia:

  • 1x ochranné tvrdené sklo
  • 1x suchá handrička
  • 1x vlhčená utierka

Produkt je zaradený v kategóriách

Tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 12 5G Tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 12 4G

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty