Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Wozinsky Privacy 5D Tvrdené sklo, iPhone 15

Obťažujú vás pri jazde električkou alebo autobusom pohľady zvedavých spolucestujúcichPrezerajú si priatelia potuteľne správy, ktoré posielate počas schôdzok? Nemusí to tak byť! Skombinujte ochranu displeja svojho smartfónu s možnosťou ochrániť si svoje súkromie. Tvrdené sklo od spoločnosti Wozinsky ochráni váš telefón pred následkami pádov alebo poškriabania a vy budete mať úplné súkromie. Zvedavé, nechcené pohľady raz a navždy prestanú byť nočnou morou - vy rozhodujete, kto môže vidieť obsah vášho smartfónu!

Viac informácií ›

Skladom 7 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás vo štvrtok 23. 5.
7.74 € 6.40 € bez DPH
Kód produktu: P12498
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Wozinsky Privacy 5D Tvrdené sklo, iPhone 15
Wozinsky Privacy 5D…
7.74 €

Popis produktu

Špecifikácia:

Značka: Wozinsky

Model: Privacy

Hlavné výhody Privacy tvrdeného skla:

  • Ochrana súkromia. S filtrom na ochranu súkromia uvidíte iba to, čo sa zobrazí na obrazovke smartfónu. Osobe, ktorá sa naň bude pozerať z iného uhla, sa bude obrazovka javiť ako prázdna. Súkromný obsah môžete voľne odosielať napríklad pri cestovaní autobusom.
  • Ochranný kryt obrazovky. Pokiaľ vám smartphone vypadne z ruky, sklo pohltí všetku energiu pádu. Aj keď sa samo môže poškodiť, ochráni tak povrch krehkej obrazovky.
  • Jednoduchá inštalácia. V sade nájdete všetko, čo potrebujete na správne umiestnenie skla na displej smartfónu. Je to ľahké a nevyžaduje to podporu odborníka.
  • A to bez vplyvu na funkčnosť smartfónu. Hoci je sklo pevné, nijako nenarúša štandardnú prevádzku zariadenia. Obraz zostáva živý a citlivosť nie je ovplyvnená. Zariadenie používate obvyklým spôsobom.
  • Žiadne vrypy. Sklo je obklopené zosilneným rámom, ktorý má nielen pozitívny vplyv na vzhľad smartfónu, ale predovšetkým poskytuje dodatočnú ochranu hrán. Nemôžu vznikať nevzhľadné praskliny a pod sklo nepreniknú žiadne čiastočky.

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty