Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Swissten Raptor Diamond Ultra Clear 3D Tvrzené sklo, Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 5G, černé

Maximálna ochrana

Ochranné tvrdené sklo s vysokou pevnosťou poskytuje maximálnu ochranu displeja smartfónu proti poškriabaniu a miernym až stredným pádom. Extrémne tvrdené zaoblené hrany na okraji skla zvyšujú odolnosť pri páde telefónu na hranu displeja a predlžujú životnosť skla.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 12.
17.47 € 14.44 € bez DPH
Kód produktu: P12817
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Swissten Raptor Diamond Ultra Clear 3D Tvrzené sklo, Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 5G, černé
Swissten Raptor…
17.47 €

Popis produktu

Číra priehľadnosť

Ochranné tvrdené sklo Swissten Raptor sa vyznačuje čírou priehľadnosťou, ktorá neovplyvňuje zobrazenie farieb na displeji. Vďaka tejto vlastnosti je displej viditeľný a čitateľný ako v noci, tak aj na slnku. Čistota skla SWISSTEN RAPTOR je cenená aj pri fotení selfie, kedy sklo neprekáža v kvalite fotografií a umožňuje používateľom robiť snímky so svojimi priateľmi v najlepšej kvalite.

Case Friendly

Optimálna veľkosť skla SWISSTEN RAPTOR z kategórie skiel "CASE FRIENDLY" umožňuje jednoduchú kombináciu so širokou škálou puzdier. Vďaka optimálnym rozmerom sa sklo dobre spája s väčšinou puzdier bez toho, aby sa zdvíhalo a vytváralo nepríjemné bubliny na okrajoch. Sklo zachováva atraktívny dizajn smartfónu vďaka svojmu ultratenkému prevedeniu.

Vylepšená oleofóbna vrstva

Tvrdené sklo SWISSTEN RAPTOR disponuje vylepšenou oleofóbnou vrstvou, ktorá výrazne obmedzuje odtlačky prstov na displeji počas používania telefónu. Vďaka tomu je displej oveľa čistejší a obraz ostrejší.

Jednoduchá inštalácia s vrstvou ESD

Vrstva ESD (Electrostatic Discharge) poskytuje dokonalú priľnavosť a zabraňuje priťahovaniu prachu z okolia. Táto vrstva uľahčuje a zrýchľuje proces inštalácie a znižuje riziko vniknutia prachu a iných drobných častíc medzi sklo a displej. Súčasťou balenia Swissten Raptor je aj sada pre jednoduchú aplikáciu skla na telefón. Vlhká handrička na odmastenie a odstránenie nečistôt z displeja spolu so suchou handričkou zaručujú dokonalú čistotu a pripravujú sklo k bezproblémovému nalepeniu. K dispozícii sú aj samolepky na odstránenie prachových častíc, ktoré by mohli vniknúť pod lepené sklo. Vďaka lepiacej vrstve ESD Swissten Raptor zostáva sklo bez bublín. Silikónová lepiaca vrstva navyše minimalizuje viditeľnosť možných škrabancov na displeji a zachováva citlivosť ovládania telefónu.

Antibakteriálne vlastnosti

Oleofóbna vrstva má výrazné antibakteriálne vlastnosti, ktoré úspešne ničia až 99,9 % všetkých baktérií.

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty