Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Doprava zadarmo

Onikuma X11 Herné slúchadlá RGB, ružová

Hľadáte štýlové slúchadlá so skvelým svetelným efektom? Oceňujete pohodlie a kvalitu? Radi hráte a chatujete online? Slúchadlá ONIKUMA X11, vyrobené z ružového plastu a vybavené pripojiteľnými mačacími ušami, spôsobia medzi vašimi priateľmi rozruch! Navyše vďaka ergonomickému tvaru a materiálom šetrným k pokožke môžete slúchadlá používať celé hodiny bez toho, aby ste sa cítili nepohodlne! Priložený mikrofón s potlačením šumu môžete kedykoľvek odpojiť alebo pripojiť - to isté platí aj pre mačacie uši.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 1. 3.
34.20 € 28.27 € bez DPH
Kód produktu: P15360
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Onikuma X11 Herné slúchadlá RGB, ružová
Onikuma X11 Herné…
34.20 €

Popis produktu

Pohodlie pri používaní

Slúchadlá ONIKUMA X11 sú navrhnuté tak, aby vám zaručili výnimočné pohodlie aj pri dlhodobom používaní. Ich veľké pohodlné náušníky boli čalúnené materiálom príjemným na dotyk, čo eliminuje možnosť prípadného odrenia alebo nepohodlia. Oba náušníky sú vybavené vankúšikmi z materiálu príjemného na koži, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa dokonale prispôsobili tvaru vašej hlavy. Nastaviteľný hlavový pásik vám navyše umožní prispôsobiť si slúchadlá na mieru.

Fantastický zvuk

Aby vám slúchadlá ONIKUMA X11 poskytli tú najlepšiu kvalitu zvuku, sú vybavené 50-milimetrovými zvukovými meničmi. Použité nástavce cez uši sú navyše nielen pohodlné a ľahko sa čistia, ale aj skvele tlmia vonkajšie zvuky, takže môžete vyhrať ďalšie bitky, sledovať obľúbené anime či televízne seriály alebo nerušene počúvať hodiny hudby. Pre vaše pohodlie je ovládanie hlasitosti aj vypínač mikrofónu umiestnený na kábli vychádzajúcom zo slúchadiel.

Všestrannosť

Slúchadlá ONIKUMA X11 sú oveľa viac než len slúchadlá určené pre hráčov - dajú sa síce ľahko pripojiť k rôznym konzolám, ako je PlayStation, Xbox a Nintendo Switch, ale sú navrhnuté aj pre pripojenie k počítačom, tabletom a telefónom, aby zábava pokračovala! Vďaka podpore vstupov Mini Jack aj USB ponúkajú tieto slúchadlá bezkonkurenčnú všestrannosť pre bežné hranie, sledovanie filmov, počúvanie obľúbenej hudby alebo komunikáciu s priateľmi. Slúchadlá ONIKUMA X11 sú dokonalou voľbou pre kompletnú zábavu!

Jasné a čisté hovory

Nič neuľahčí nadväzovanie priateľstva tak ako hovory, pri ktorých je váš hlas čistý a zrozumiteľný. Mikrofón, ktorým sú slúchadlá X11 vybavené, má zabudovanú funkciu potlačenia šumu, ktorá eliminuje rušivé zvuky z okolia a zaisťuje nerušený hovor. Vaši priatelia budú počuť každé vaše slovo vo vynikajúcej kvalite - spoľahlivá kvalita zvuku je základom konverzácie.

V balení:

  • Slúchadlá s mikrofónom
  • Manuál
  • Adaptér
  • Mačacie uši - 1 pár

Produkt je zaradený v kategóriách

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty

Doprava zadarmo

Onikuma K9 Herné slúchadlá RGB, modroružové

Skladom, v piatok 1. 3. u vás
35.76 €

Porovnať

Doprava zadarmo

Onikuma X26 Herné slúchadlá, ružová

Skladom, v piatok 1. 3. u vás
25.25 €

Porovnať

Slúchadlá Bluetooth E6S, čierna

Skladom, v piatok 1. 3. u vás
12.41 €

Porovnať