Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Forcell Regular III držiak do auta, 15 cm

Držiak do auta Forcell Regular III je praktické príslušenstvo, ktoré vám umožní pohodlne, bezpečne a spoľahlivo používať smartfón počas jazdy. Výsuvné svorky so širokým rozsahom rozstupu a dlhé rameno s možnosťou otáčania o 360 ° umožňujú nastavenie podľa individuálnych potrieb. Výrobok 2 v 1 s montážou do mriežky sania a na čelné sklo.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 3. 6.
11.25 € 9.29 € bez DPH
Kód produktu: P11719
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Forcell Regular III držiak do auta, 15 cm
Forcell Regular III…
11.25 €

Popis produktu

Pevná podpera

S držiakom Forcell budete mať telefón počas každej cesty vždy po ruke. Pred jazdou alebo bezprostredne po nej vám tlačidlom vysunuté ramená pomôžu telefón vložiť alebo vybrať. Odolná konštrukcia umožňuje upevniť zariadenie vo zvislej alebo vodorovnej polohe - nabíjací port a vstup pre slúchadlá zostávajú bez prekážok, takže ich môžete vždy pohodlne používať. Robustné klipy udržujú smartfón stabilný aj pri dynamickej jazde, zatiaľ čo mäkký penový kryt chráni zariadenie pred poškriabaním.

Dobre padnúci

Vďaka rôznym možnostiam nastavenia si môžete kolísku ľahko prispôsobiť, čo sa vám bude hodiť, keď budete zdieľať jeden automobil s viacerými vodičmi. Rozteč medzi ramenami je dostatočne široká (38-107 mm), aby ste do držiaka mohli ľahko pripevniť smartfóny alebo navigácia rôznych veľkostí, zatiaľ čo sklopné spodné podpery zabránia náhodnému skĺznutiu zariadenia. Dlhé rameno s možnosťou nastavenia o 360 ° vám umožní otáčať držiakom tak, aby ste získali správny uhol pre svoj zrak. Sledujte svoju trasu, prezerajte si oznámenia alebo prepínajte skladby na displeji svojho zariadenia v úplnom bezpečí pre vás aj vašich spolucestujúcich.

Jednoduchá inštalácia

Držiak je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a poskytuje niekoľko možností montáže. Vďaka nastaviteľnému ramenu a prísavke, ktorá je vystužená prídavnou svorkou, ho môžete umiestniť na čelné sklo alebo hladký povrch palubnej dosky. Pokiaľ však chcete minimalizovať možné problémy s viditeľnosťou a zvýšiť tak bezpečnosť, jednoducho rameno z držiaka odmontujte a umiestnite ho do mriežky sania. V oboch prípadoch pevné uchytenie zaistí, že aj na veľmi hrboľatých cestách zostane zariadenie na svojom mieste a nepoškodí sa.

Špecifikácia:

  • Farba: čierna
  • Upevnenie: Prísavka (čelné sklo alebo hladký povrch na palubnej doske) a na mriežku sania.
  • Rozteč ramien: Rozteč: 38-107 mm
  • Dĺžka ramena: 150 mm

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty

Doprava zadarmo

Tech-Protect MM15W-V3 Magnetický MagSafe držiak do vetráčika auta, 15 W, čierny

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
25.25 €

Porovnať

Forcell Oval držiak do auta, 27 cm

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
10.08 €

Porovnať

Swissten držiak do ventilácie auta S-GRIP AV-1

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
7.35 €

Porovnať

Tech-Protect V3 Mini držiak do vetráčika auta, čierny

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
7.35 €

Porovnať

Forcell Oval držiak do auta, 17 cm

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
9.30 €

Porovnať