Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Dux Ducis Toby puzdro pre Samsung Galaxy Tab Tab A7 10.4'' 2020, čierne

Dux Ducis Toby puzdro

Ste často na cestách so svojim tabletom a obávate sa poškodenia? Toto puzdro Dux Ducis je vyrobené práve pre Vás. Vyznačuje sa dokonalým priľahnutím k zariadeniu, vrátane presných výrezov – a to aj pre fotoaparát. Pancierové puzdro od spoločnosti Dux Ducis je dokonalou vychytávkou, ktorá bude skvelá bez ohľadu na to, či cestujete, alebo budete chcieť iba ochrániť svoj tablet.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 17. 6.
19.42 € 16.05 € bez DPH
Kód produktu: P4939
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Dux Ducis Toby puzdro pre Samsung Galaxy Tab Tab A7 10.4'' 2020, čierne
Dux Ducis Toby…
19.42 €

Popis produktu

Špecifikácia:

  • Značka: Dux Ducis
  • Materiál: ekologická koža + TPU

Súprava obsahuje: 1 x Dux Ducis Toby Armored Flip Smart Case.

  • Úložisko pre stylus
  • Puzdro má funkciu stojanu
  • Funkcia automatického prebudenia
  • Elegantný dizajn púzdra
  • Moderný design

Puzdro na zariadenie plní predovšetkým ochranné funkcie. Puzdro bolo vyrobené s dôrazom na každý detail. Bolo vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Za zmienku stojí aj špeciálne navrhnutá priehradka, kam môžete uložiť stylus. To nepochybne uľahčuje používanie tohto príslušenstva, pretože ho môžete mať vždy pri sebe.

Veľa vybavenia

Praktické puzdro od spoločnosti Dux Ducis vám dáva možnosť využívať mnoho vymožeností. Predovšetkým konštrukcia s pomocou ktorej môžete premeniť obyčajné puzdro na stojan. Vďaka tomu môžete pohodlne prezerať webové stránky alebo sledovať filmy.

Vysoká úroveň zabezpečenia

Pancierové puzdro od spoločnosti Dux Ducis ochráni vaše zariadenie pred rôznymi druhmi poškodenia. Za zmienku stojí zvýšená ochrana okrajov, ktorá v prípade pádu pohltí náraz, a ochráni tak rohy a zadnú stranu – najcitlivejšie prvky zariadenia.

Zobraziť celý popis