Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Súprava 2 tvrdených skiel a 2 sklíčok pre šošovku, Samsung Galaxy A34

Táto sada obsahuje 2 tvrdené sklá a 2 sklíčka určené na ochranu obrazovky vášho telefónu. Tieto doplnky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu ochranu vášmu zariadeniu pred poškriabaním, prasknutím a inými poškodeniami.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 1. 3.
8.13 € 6.72 € bez DPH
Kód produktu: P15135
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Súprava 2 tvrdených skiel a 2 sklíčok pre šošovku, Samsung Galaxy A34
Súprava 2 tvrdených…
8.13 €

Popis produktu

Tvrdené sklá sú ochranné kryty pre displej vášho telefónu. Sú vyrobené z vysoko odolného materiálu, ktorý je schopný odolať poškriabaniu a nárazom. Tieto sklá sa ľahko pripevňujú na povrch displeja a slúžia na ochranu obrazovky pred poškriabaním, prasknutím a inými fyzickými poškodeniami. Navyše pomáhajú znižovať odtlačky prstov a mastnotu na obrazovke, čo zlepšuje čistotu a jas obrazovky.

Sklíčka pre šošovku sú určené na ochranu šošovky fotoaparátu na zadnej strane telefónu. Sú vyrobené z materiálu, ktorý zamedzuje poškriabaniu a znečisteniu šošovky, čo umožňuje zachovať vysokú kvalitu fotografií a videí po celú dobu. Sklíčka sú diskrétne a ľahko sa pripevňujú na kameru vášho telefónu.

Táto sada je navrhnutá tak, aby bola ľahko inštalovateľná. Pomáha chrániť váš telefón pred bežnými každodennými hrozbami, ktorým je vystavený, a predlžuje jeho životnosť. Vďaka tejto sade môžete udržať svoj telefón v optimálnom stave a zachovať jeho hodnotu.

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty