Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Wozinsky Watch Glass hybridné sklo, Samsung Galaxy Watch 4 44 mm, čierne

Chcete, aby vaše múdre hodinky boli odolné proti poškriabaniu? Vyberte si sklo od značky Wozinsky. Wozinsky Watch Glass je hybridné sklo, ktoré má tenkú, ale odolnú povrchovú úpravu. Poskytuje krištáľovú čistotu a dokonalú reprodukciu farieb. Zachováva všetky funkcie hodiniek vrátane citlivosti na dotyk. Sklo hodiniek Wozinsky Glass sa veľmi ľahko montuje a bolo dokonale prispôsobené všetkým krivkám hodiniek.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 28. 6.
6.58 € 5.43 € bez DPH
Kód produktu: P9259
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Wozinsky Watch Glass hybridné sklo, Samsung Galaxy Watch 4 44 mm, čierne
Wozinsky Watch…
6.58 €

Popis produktu

Špecifikácia:

  • Značka: Wozinsky
  • Model: Wozinsky Watch Glass

Najdôležitejšie výhody hybridného skla Wozinsky Watch Glass:

  • Poskytuje dokonalú priehľadnosť. Hybridné sklo je vyrobené zo skleneného prachu, vďaka čomu zachováva verné farby a ostrosť obrazu.
  • Prilieha presne k puzdru šikovných hodiniek. Sklo Wozinsky Watch Glass bolo presne prispôsobené zakriveniu hodiniek.
  • Chráni chytré hodinky pred poškriabaním. Je kompatibilný s rámčekmi a obálkovým puzdrom.
  • Sklo nainštalujete behom niekoľkých sekúnd. Stačí odlepiť fóliu a nalepiť sklo na hodinky, pričom držia okraje.
  • Umožňuje používať všetky funkcie hodiniek. Nemá vplyv na dotykovú funkčnosť displeja

Hybridné sklo Wozinsky Watch Glass kombinuje pevnosť a výnimočnú flexibilitu. Je to dané spôsobom výroby. Konštrukcia zabraňuje tomu, aby sa sklo po prípadnom rozbití rozpadlo, a zároveň zaisťuje úplnú priehľadnosť. Nemusíte sa obávať tlmených farieb ani rozmazaného obrazu.

Wozinsky Watch Glass chráni nielen stred displeja, ale aj každý jeho okraj. Toto hybridné sklo bolo navrhnuté tak, aby dokonale ladilo so všetkými krivkami šikovných hodiniek. Môžete si tak byť istí, že sklo priľne presne k displeju.

Hybridné sklo je mimoriadne odolné proti poškriabaniu a znečisteniu. Okrem toho je každé sklo Wozinsky Watch Glass dokonale vybrúsené podľa tvaru plochej časti displeja. Takýto výrez zaisťuje plnú kompatibilitu skla s ďalším príslušenstvom. Sklíčko Wozinsky Watch Glass má navyše čierny rámik, aby lepšie ladilo s farbou displeja.

Rýchla a bezproblémová montáž skla

Inštalácia skla trvá iba niekoľko minút. Najprv dôkladne očistite displej hodiniek a uistite sa, že je povrch úplne suchý. Stiahnite časť fólie chrániacej lepidlo - to je strana, ktorá sa lepí priamo na displej. Priložte sklo k hodinkám, potom odlepte zvyšok fólie a jemne pritlačte okraj po okraji.

Sklíčko na hodinky Wozinsky zaisťuje pohodlie pri používaní šikovných hodiniek. Je tenké, ale odolné proti poškriabaniu a odtlačkom prstov. Po nalepení na displej nemá vplyv na jeho citlivosť - môžete tak bez problémov používať všetky funkcie hodiniek.

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty