Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Superfire HL07 čelovka, 320lm, USB

Predstavujeme vám čelové svietidlo Superfire HL07, vybavené výkonnou batériou s kapacitou 1200 mAh, ktorá vám poskytne až 4,5 hodiny svietenia. S jej svietivosťou až 320 lúmenmi, 5 svetelnými režimami a certifikáciou vodeodolnosti IP67, je ideálny pre rôzne situácie. Toto svietidlo je skvele prispôsobiteľné vďaka flexibilnému náhlavnému pásiku a snímaču pohybu, čo zaisťuje mimoriadny komfort pri používaní. Bez ohľadu na situáciu si môžete nastaviť osvetlenie presne podľa svojich potrieb.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 3. 6.
12.80 € 10.58 € bez DPH
Kód produktu: P15006
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Superfire HL07 čelovka, 320lm, USB
Superfire HL07…
12.80 €

Popis produktu

Výrobca sa postaral o dlhú životnosť tohto svietidla tým, že ho vybavil výkonnou batériou s kapacitou až 1200 mAh, ktorú rýchlo nabijete bežným USB káblom počas iba 4 hodín. Týmto spôsobom môžete využívať osvetlenie a bezpečie po dlhú dobu až 4,5 hodiny.

Superfire HL07 sa vyznačuje schopnosťou osvetliť každý priestor dokonale. Vďaka možnosti vyžarovať sústredené alebo rozptýlené svetlo, pokrýva efektívne rôzne terény a poskytuje osvetlenie ako na diaľku, tak aj v blízkosti. S maximálnym dosahom až 90 metrov bude spoľahlivým zdrojom osvetlenia pre akýkoľvek priestor.

S piatimi prevádzkovými režimami môžete ľahko prispôsobiť svietidlo aktuálnej situácii. Môžete si vybrať medzi silným a slabým svetlom, bodovým alebo reflektorovým režimom a dokonca kombináciou oboch. To znamená, že HL07 je vhodná na rôzne použitie, či už ste doma, vonku alebo v dielni.

Obsluha tohto svietidla je veľmi jednoduchá vďaka vstavanému snímaču pohybu. Stačí mávnuť rukou pred svietidlom zo vzdialenosti asi 10 cm a môžete ho spustiť. Špeciálne tlačidlo vám umožní rýchlo a pohodlne prepínať režimy svietenia a taktiež ju vypnúť.

Vďaka možnosti nastavenia uhla svietidla v rozmedzí 0-45 ° si ho ľahko prispôsobíte vašim potrebám a preferenciám. Nemusíte sa obmedzovať na jeden nemenný uhol svietenia.

Svietidlo je tiež odolné voči dažďu vďaka norme IP67, čo znamená, že vám vydrží aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. S Superfire HL07 môžete byť istí, že vám svetlo nesklame v žiadnej situácii.

Navyše vám poskytne mimoriadne pohodlie. S hmotnosťou iba 85 gramov a pružným pásikom šetrným k pokožke, ju môžete nosiť dlhú dobu bez únavy a nepohodlia. To vám umožní vykonávať efektívne činnosti aj po zotmení.

Superfire HL07 ponúka mnoho možných aplikácií, či už ste na turistickej výprave, beháte večer, kempujete alebo rybárčite. Toto svietidlo vám môže pomôcť aj pri nočných opravách auta vďaka správnemu osvetleniu. Špeciálny háčik vám umožní zavesiť ju na potrebné miesto a premeniť ju na praktickú lampu.

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty

Budi 9v1 Multifunkčná káblová tyč

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
11.25 €

Porovnať

Doprava zadarmo

Wintouch K716 tabliet pre deti s hrami, Android, duálny fotoaparát, čierny

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
65.33 €

Porovnať

Doprava zadarmo

Cheerble W1 Cyclone Interaktívna loptička pre psy a mačky, modrý

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
29.92 €

Porovnať

Doprava zadarmo

Cheerble Ball PE Interaktívna loptička pre domácich miláčikov, zelená

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
38.87 €

Porovnať

Mag Wallet kožená peňaženka, tmavo modrá

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
13.19 €

Porovnať

Selfie tyč

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
5.41 €

Porovnať

Wozinsky držiak na opierku hlavy, čierny (WTHBK2)

Skladom, v pondelok 3. 6. u vás
12.02 €

Porovnať