Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Joyroom skladací stojan pre telefón na stôl, čierny (JR-ZS282)

Držiak pripravený na akúkoľvek úlohu. Môžete si ho nastaviť tak, ako chcete: môžete meniť uhol ramena, šírku základne, výšku zadnej časti alebo samotný stojan. Má aj špeciálny výrez pre bezdrôtovú nabíjačku MagSafe, takže môžete pohodlne nabíjať svoj telefón. Chcete si ho vziať na výlet? Žiadny problém! Zloží sa do kompaktnej veľkosti, takže sa zmestí do každej tašky a batohu.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Možnosti dopravy › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 24. 5.
12.80 € 10.58 € bez DPH
Kód produktu: P6889
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Joyroom skladací stojan pre telefón na stôl, čierny (JR-ZS282)
Joyroom skladací…
12.80 €

Popis produktu

Najdôležitejšie výhody stojančeka Joyroom JR-ZS282:

  • Udrží akýkoľvek telefón a tablet. Široká rozkladacia základňa a silikónové podložky zaručujú skvelú stabilitu.
  • Môžete si ho nastaviť podľa svojich predstáv - meniť môžete nielen jeho výšku, ale aj všetky uhly sklonu
  • Môžete tiež pripojiť bezdrôtovú nabíjačku MagSafe a napájať tak svoj iPhone, okrem iného z radov 13, 13 Pro, 12, 12 Pro
  • Vezmete si ho na každú cestu. Skladá sa na plocho do malých rozmerov
  • Predovšetkým stabilita
  • Stojanček Joyroom JR-ZS282 stabilne udrží každý telefón a tablet. Namiesto vstavaných čeľustí výrobca zvolil pevnú skladaciu základňu a protišmykové podložky - pre lepšiu stabilizáciu.
  • Vďaka tomu, že vaše zariadenie nie je blokované čeľusťami, môžete ho zo stojana vybrať jednou rukou. Držiak nebude kĺzať po pracovnej doske a tablet alebo telefón nespadne ani po náhodnom páde.

Prispôsobte si ho podľa svojich predstáv

Tento stojan sa prispôsobí vašim potrebám – nie naopak! Vďaka plnému natočeniu dosiahnete naozaj vyhovujúci pozorovací uhol. Na základni sa rukoväť rozloží do uhla 135 stupňov, na ramene do uhla 270 stupňov, na zadnej strane do uhla 180 stupňov. Môžete tiež ľahko meniť výšku stojana a batohov, na ktorých je zariadenie umiestnené.

Kompatibilný s bezdrôtovou nabíjačkou MagSafe

Výrobca myslel aj na všetkých, ktorí by radi nabíjali svoj iPhone bez pripájania ďalších káblov. V zadnej časti držiaka nájdete špeciálny okrúhly výrez – to je miesto, kam môžete vložiť nabíjačku MagSafe. Stačí k nemu teda pripojiť sieťový adaptér a môžete telefón nabíjať. Žiadne káble, žiadny rozruch!

Zložte ju a vezmite si ju na akúkoľvek cestu

Stojanček Joyroom JR-ZS252 je ľahký a ľahko sa prenáša. Dá sa zložiť naplocho, takže ho môžete schovať do akejkoľvek tašky alebo batohu. Je to skvelé riešenie napr. pre štúdium alebo pri práci na diaľku. Môžete ho dokonca zavesiť na stoličku!

Produkt je zaradený v kategóriách

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty

Doprava zadarmo

Baseus nastavitelný držák pro telefon a teblet, šedý (SULR-B0G)

Skladom, v utorok 24. 5. u vás
22.92 €

Porovnať