Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Joyroom odolný kábel USB-C - USB-C, PD 60W, 1,8 m, biely (S-1830M3)

Odolný kábel s konektormi USB typu C - USB Type C Joyroom, dĺžka 1,8 m, so štandardom rýchleho nabíjania Power Delivery s výkonom až 60 W - biely (S-1830M3)

Pohodlné používanie, odolný kábel Joyroom S-1830M3 vám umožní prenášať dáta do telefónov, notebookov alebo tabletov. Podporuje tiež štandard rýchleho nabíjania Power Delivery, vďaka ktorému poskytuje rýchle nabíjanie kompatibilných zariadení až 60 W. Tento kábel toho veľmi vydrží: je odolný proti ohýbaniu, deformácii a zahrievaniu.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 2. 10.
6.96 € 5.76 € bez DPH
Kód produktu: P6031
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Joyroom odolný kábel USB-C - USB-C, PD 60W, 1,8 m, biely (S-1830M3)
Joyroom odolný…
6.96 €

Popis produktu

Špecifikácia:

  • Značka: Joyroom
  • Model: S-1830M3
  • Konektory: USB typu C - USB typu C
  • Prúd: 3A
  • Dĺžka: 1,8 m
  • Materiál: TPE
  • Hmotnosť: 38 g
  • Biela farba

Najdôležitejšie výhody kábla Joyroom S-1830M3:

Nabíjanie batérie zaberie ešte menej času. Kábel je prispôsobený na výkonové zaťaženie až 60 W a je kompatibilný so štandardom rýchleho nabíjania Power Delivery.

Nabíjanie a prenos dát medzi smartphonmi, tabletmi a notebookmi - vďaka dvom konektorom USB typu C.

Vydrží aj niekoľkonásobné ohnutie. Plášť kábla je pružný, odolný a nehorľavý

Power Delivery zaisťuje rýchle nabíjanie

Kábel je kompatibilný so všetkými zariadeniami a zdrojmi napájania, ktoré podporujú protokol rýchleho nabíjania Power Delivery. Môžete tak rýchlo nabíjať telefón, tablet alebo dokonca počítač výkonom až 60 W (overte si v špecifikácii, či vaše zariadenie túto technológiu podporuje). Podľa výpočtov výrobcu môže nabíjanie batérie notebooku trvať iba 2,5 hodiny.

Nahrávanie a zaťaženie

Pomocou kábla s konektorom USB typu C môžete zariadenie nielen nabíjať, ale aj z neho prenášať dáta. Zosilnený medený kábel zaisťuje stabilný prenos vysokou rýchlosťou a efektívne nabíjanie. Kábel je vhodný pre všetky smartfóny, tablety a notebooky s nabíjacím portom USB typu C, vr. značiek Huawei, Xiaomi, Oppo, Vivo, Samsung.

Bezpečnosť vo vašich rukách

Kábel bol vyrobený tak, aby chránil vaše zariadenie pred akýmkoľvek poškodením. Oplet z materiálu TPE sa nešmýka v rukách, je pevný a odolný. Nedeformuje sa a opakované ohýbanie mu neškodí. Materiál TPE je tiež ohňovzdorný, nezahrieva sa a zaisťuje dobrý prenos tepla. Kábel prešiel skúškou ohýbania až 10 000-krát.

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty