Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

ESD 5D Tvrdené sklo Full Screen s odstraňovačom prachu a jednoduchou inštaláciou, iPhone 14 Pro Max

Predstavujeme vám 5D tvrdené sklo od značky ESD - ochranný štít pre váš telefón, ktorý zaisťuje bezpečie a zachovanie krásy vašej obrazovky. Toto sklo nie je len klasickou ochranou displeja, ale ponúka niekoľko kľúčových výhod, ktoré ho stavajú na prvé miesto.

Viac informácií ›

Skladom 9 ks Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 23. 2.
6.58 € 5.43 € bez DPH
Kód produktu: P15069
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
ESD 5D Tvrdené sklo Full Screen s odstraňovačom prachu a jednoduchou inštaláciou, iPhone 14 Pro Max
ESD 5D Tvrdené sklo…
6.58 €

Popis produktu

Toto sklo ponúka nielen vynikajúcu ochranu, ale aj jednoduchú inštaláciu. V balení nájdete inštalačnú sadu, ktorá vám uľahčí presné umiestnenie skla a odstránenie prachu z displeja. Vďaka tejto sade budete môcť aplikovať sklo bez jedinej bubliny na displeji, a to bez námahy.

Čo je dôležité, hrúbka tohto skla neovplyvní citlivosť displeja vášho telefónu, vďaka vysokej kvalite použitého lepidla. A ak si niekedy budete priať odstrániť toto sklo, nebudete mať žiadny problém, a váš displej zostane nepoškodený.

Navyše, jednoduchá inštalácia skla bez bublín je taká jednoduchá, že ju zvládne každý. Vďaka priloženej sade na čistenie obrazovky a inštalačnému rámčeku budete mať telefón rýchlo pripravený na použitie, a to bez starostí. Zvoľte spoľahlivú ochranu pre svoj telefón s týmto kvalitným 5D sklom značky ESD.

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty