Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Dudao USB nabíjačka do auta s káblom USB-C, 3,4 A, čierna (R5Pro T)

Dudao USB nabíjačka do auta s káblom USB-C, 3,4 A, čierna (R5Pro T)

Nabíjačka do auta Dudao pre konektor zapaľovača je základná pomôcka, ktorá je v dnešnej dobe nepostrádateľnou výbavou každého automobilu. Vodiči, a najmä tí profesionálni, ktorí trávia v aute veľa času, musia mať možnosť dobíjať batériu telefónu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Preto je tak dôležité mať v aute kvalitnú nabíjačku. Táto nabíjačka je ideálnou voľbou, pretože má výstupný prevádzkový prúd 3,4 A. Umožňuje veľmi efektívne nabíjanie telefónov a ďalších elektronických zariadení. Má 1 port USB a vstavaný 1m kábel USB typu C. Môžete ju použiť na nabíjanie 2 zariadení naraz. Jeden kábel micro USB a druhý pripojte k portu USB.

Dôležitá je aj bezpečnosť. Vďaka vstavanému inteligentnému systému riadenia príslušenstvo prispôsobí nielen vhodné napätie konkrétnemu zariadeniu, ale aj jeho úrovni nabitia (čím obmedzí spotrebu energie). Okrem toho chráni zariadenie pred prehriatím, prebitím alebo skratom. Nabíjačka je malá a ľahká, ale zároveň má veľmi kompaktnú konštrukciu.

Viac informácií ›

Skladom 4 ks Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 27. 3.
11.63 € 9.62 € bez DPH
Kód produktu: P6063
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Dudao USB nabíjačka do auta s káblom USB-C, 3,4 A, čierna (R5Pro T)
Dudao USB nabíjačka…
11.63 €

Popis produktu

Vstavaný kábel USB typu C

Nabíjačka je vybavená vstavaným káblom s konektorom USB typu C. Ak máte aspoň jedno zariadenie s týmto portom, nemusíte so sebou brať kábel z domova. Máte ho vždy po ruke, trvalo pripojený k nabíjačke.

Nabíjanie vždy optimálnou rýchlosťou

Inteligentný systém riadenia prispôsobuje vhodné napätie konkrétnemu zariadeniu. Keď sa smartphone blíži k úplnému obnoveniu energie (nad 80 %), rýchlosť nabíjania sa zníži, čím chráni zariadenie pred prebitím a pomáha šetriť energiu.

Špecifikácia:

  • Značka: Dudao
  • Materiál: hliník
  • Porty: USB
  • Vstavaný kábel USB typu C
  • Napätie (vstupné): DC 12V - 24V
  • Napätie (výstup): 5V / 3,4A

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty