Zavolajte nám (Po-Pi 9-12)

Dudao K4Pro powerbanka so vstavanými káblami 10000mAh, LED displej, čierna

Hľadáte powerbanku, s ktorou môžete svoje zariadenie nabiť niekoľkokrát? Vyberte si Dudao K4Pro - je to profesionálna powerbanka na každodenné použitie. Už nemusíte pamätať na to, aby ste si so sebou brali nabíjačku a kábel. Táto univerzálna powerbanka má dva výstupné porty USB a vstavané káble s tromi najobľúbenejšími koncovkami na nabíjanie mnohých modelov mobilných zariadení (vrátane Apple), ako sú telefóny, inteligentné hodinky, slúchadlá alebo tréningové náramky. Má kapacitu 10000 mAh, ktorá umožňuje nabiť telefón viac ako raz.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Možnosti dopravy › Objednávky do 29. 6. 16:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 1. 7.
18.25 € 15.08 € bez DPH
Kód produktu: P7532
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Dudao K4Pro powerbanka so vstavanými káblami 10000mAh, LED displej, čierna
Dudao K4Pro…
18.25 €

Popis produktu

Špecifikácia:

 • Značka: Dudao
 • Model: K4Pro
 • Kapacita: 10000 mAh
 • Výstupné porty:
 • Port USB
 • kábel micro USB
 • Kábel USB typu C
 • Kábel Lightning
 • Vstupný prúd: 5 V / 2 A
 • Výstupný prúd: 5 V / 2 A
 • Rozmery: 142 mm x 70 mm x 16 mm

Hlavné výhody powerbanky Dudao K4Pro:

Na každodenné domáce použitie - kapacita 10000 mAh vystačí na niekoľko nabití telefónu (v závislosti od veľkosti batérie v telefóne), hodiniek, slúchadiel alebo náramku.

Nemusíte pamätať na to, že si so sebou musíte brať nabíjacie káble! Univerzálna powerbanka Dudao K4Pro má vstavané káble s najobľúbenejšími konektormi: micro USB, USB typu C a Lightning.

Ideálne na dlhé aj krátke cesty vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti.

Môžete nabíjať aj niekoľko mobilných zariadení naraz. Káble, ktoré sú súčasťou powerbanky, umožňujú nabíjanie napr. telefónu a chytrých hodiniek súčasne.

Sila vstavaných káblov
Ste radi na cestách a občas zabudnete nabíjačku pre telefón? Powerbanka Dudao K4Pro je pre vás ideálnym riešením. Vďaka vstavaným káblom môžete ľahko nabíjať svoj smartphone, slúchadlá alebo inteligentné hodinky na akomkoľvek mieste – v autobuse, aute alebo vlaku. Stačí pripojiť zariadenie k jednému z troch dodávaných konektorov: micro USB, USB typu C alebo Lightning.

Jeho špecialitou je všestrannosť
S powerbankou Dudao K4Pro môžete nabíjať mnoho rôznych modelov prenosných zariadení: mobilné telefóny, hodinky, slúchadlá, cvičebné pásy alebo čítačky elektronických kníh. Má až osem portov, z ktorých štyri sú vstavané káble s najobľúbenejšími terminálmi. Tri vstupné porty, päť výstupných portov, kapacita 10000 mAh, ktorá stačí na nabitie nejedného telefónu... Toto zariadenie má silu!

Táto powerbanka rada cestuje
Vezmite si powerbanku všade so sebou. Štíhly tvar a nízka hmotnosť modelu Dudao K4Pro umožňujú jeho pohodlné nosenie v kabelke, batohu alebo v puzdre na opasku. Powerbanku si môžete zobrať so sebou na blízke aj vzdialené cesty.

Nabíjajte podľa ľubovôle
Samotnú powerbanku môžete nabíjať dvoma spôsobmi: pripojením kábla micro USB alebo USB typu C alebo pripojením priloženého kábla USB k ľubovoľnému napájaciemu adaptéru.

Produkt je zaradený v kategóriách

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty